📢 🔊 📢 Увага!!! Вступ без ЗНО та НТМ телефонуй до приймальної комісії - 0981711404. Ласкаво просимо! ☕ ☕ ☕

ВИХОВНА РОБОТА

   Головне багатство навчального закладу – студенти, а їхнє студентське життя – це не лише заняття, а й цікаві конкурси, вечори, мистецькі та культурні заходи, клуби за інтересами, гуртки й спортивні змагання.

   Побудова і реалізація концепції підготовки фахівців у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі базується на п’яти фундаментальних засадах: якості освітніх послуг, любові до студентства, плекання особистості, створення всіх можливих умов для саморозвитку молоді через самовдосконалення; тісній співпраці з батьками,  моральній відповідальності за долю випускників.

   Організацією виховної роботи займається І.М. Качуровська застосовуючи досвід І.С. Гнесюк, О.П. Іваницької. Коледж постійно рухається вперед, не відкидаючи власних традицій, зберігаючи і помножуючи здобутки попередніх поколінь. І нам є чим пишатися.

   Сьогодення коледжу багатогранне і надзвичайно цікаве. Це клуби за інтересами, гуртки, спортивні секції, які пропонують змістовне дозвілля, допомагають кожному студенту реалізувати свої нахили та ствердитися як особистість. Члени клубу «Ерудит» беруть участь у Всеукраїнському чемпіонаті ерудитів вищих навчальних закладів на приз газети «Вісті...», обласних і міських  інтелектуальних змаганнях та посідають призові місця. Знавці мають чудову можливість подорожувати різними куточками України. Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці відкрили свої таємниці для допитливих. Кращі учасники клубу проводять тематичні турніри серед учнів шкіл міста і області, і таким чином доводять, що навчання в Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі – це престижно і цікаво.

   Відвідуючи клуб творчих особистостей «Орфей», студенти можуть займатися вокалом, хореографією, удосконалювати ораторське мистецтво і навіть спробувати себе в акторстві. Талановиті й заповзяті члени клубу беруть участь у підготовці всіх мистецьких заходів та у щорічному Всеукраїнському студентському огляді-конкурсі серед кооперативних навчальних закладів І рівня акредитації «Студентські перлини – тобі, Україно!», в якому посідають призові місця.

   Студенти коледжу ведуть пошукову роботу і виступають на обласному радіо, друкують свої статті у газеті «Вісті...» з матеріалами про долю ветеранів війни, колишніх працівників коледжу, видатних людей, які зробили особливий внесок у розвиток Херсонщини.

   Організацію здорового відпочинку в тренажерних залах, секціях  з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу пропонує спортивний клуб «Вибір». Команди волейболістів та баскетболістів коледжу – постійні переможці змагань обласного рівня.

   У коледжі є гуртожиток, в якому проживає 450 студентів. Мешканці гуртожитку забезпечені необхідними умовами: кімнати укомплектовані меблями, проведено капітальний ремонт усіх приміщень; утримуються в належному стані закріплена територія та зелені насадження. Гуртожиток має сучасну інфраструктуру: здоровпункт, спортивну та дві тренажерні зали – окремі для хлопців і дівчат, тенісну кімнату, затишну їдальню, кімнати для самопідготовки. Нещодавно реконструйовано їдальню, студентське кафе «Асканія» та бенкетну залу «Старий Херсон».

   Мешканці гуртожитку постійно беруть участь в організації та проведенні тематичних і святкових вечорів, зустрічах із практичними працівниками, з лікарями.

   Шлях до самостійного життя починається з малого – студентського самоврядування. Члени студентської ради працюють у групах за секторами, які намагаються на своєму рівні вплинути на  підвищення успішності, профілактику асоціальної поведінки молоді, організацію спортивно-масової роботи, свят.

   Краща група коледжу за підсумками навчального року традиційно нагороджується поїздкою до мальовничих куточків України та рідної Херсонщини. Надзвичайне захоплення у студентів викликали неперевершені парки Умані, еклектична архітектура Одеси, розмаїття ялтинського параду хризантем та відтворення реального історичного буття українського Півдня в «Зелених хуторах Таврії». А переможці конкурсів на кращу аудиторію, кращу кімнату в гуртожитку отримують цінні подарунки.

   Коледж співпрацює з Центром сім’ї та шлюбу, Центром здоров’я та фізичної медицини. Психолог «Клініки, дружньої до молоді» проводить індивідуальні консультації для студентів та їхніх батьків, тренінги та бесіди в групах.

   Колектив коледжу робить все для того, щоб студентська молодь реалізувала свої таланти та здібності, поєднуючи традиції, сучасні надбання й майбутні орієнтири.