ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСНИКІВ

Юлія Олійник

Студентка групи ОМРФ-191

Мій перший студенський тиждень!

Нібито тільки учора я побачила своє прізвище в списку зарахованих вступників, і не встигла кліпнути очима, як промайнув перший тиждень навчання… Радість, страх, переживання - усі ці емоції просто накрили з головою, переслідуючи мене до самого 1 вересня. Дуже багато разів я намагалася уявити та порівняти ...

Першокурсниця Ганнуся

Студентка ХКЕПФК!

Такі приємні і особливі - мої  перші студентські дні ...

30 серпня 2023 року для мене був найщасливіший день. Я дізналася, що стала студенткою Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу. Аж не віриться: Я – СТУДЕНТКА!

Відгуки випусників-2023

Спеціальність "МАРКЕТИНГ"

Екскурсія у світ знань: неперевершений початок у коледжі!

Випускники 2023 року спеціальності «Маркетинг» щиро дякують адміністрації  коледжу та усім викладачам за незабутні студентські роки, за отримані знання та вміння, за підтримку і життєвий досвід.

Кіндра Вікторія

Випускниця 2023 року спеціальність "МАРКЕТИНГ"

Відкриваючи двері до майбутнього!

Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в коледжі. Це був цікавий та іноді непростий шлях, особливо зараз, під час війни. Я вважаю, що він значно вплинув на моє особисте та професійне зростання і вірю в те, що коледж відчинив двері в  моє майбутнє ...

Варивода Анастасія

Випускниця 2023 року спеціальність "МАРКЕТИНГ"

Наша незабутня подорож!

Уважність, практичність та креативність – ось ті риси, які нам дарує навчання на спеціальності "Маркетинг" в Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі.

Моє навчання було незабутньою подорожжю. Уже з перших тижнів я разом з одногрупниками ...

Група Т-391

Випускники 2023 року

Шановна адміністрація коледжу та викладачі!

Хочемо висловити величезну вдячність за ваше щире та безкорисливе ставлення до навчання студентів. Ваші знання, ентузіазм та відданість своїй професії вразили нас, і після закінчення коледжу залишать приємне враження в наших серцях та теплі спогади в нашій памʼяті.

Пархомова Ангеліна

Випускниця 2022 року спеціальності « Облік і оподаткування»

У світі, де все залежить від вас та вашого вибору!

Як випускниця Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу я ознайомлена з формулою успіху, де виділила для себе важливий аспект – впевненість. І саме її коледж допомагає розвивати у студентів. 

Ольга Обухова

Студентка групи П-491

Починаємо новий крок до професійного майбутнього!

Вітаю всіх студентів випускників  спеціальності Право з останнім тижнем Виробничої практики. Попереду залік з Виробничої практики та Державний екзамен.

За цей період  проходження практики ми вирішили 80 кейсів у яких були різноманітні завдання. Мене вразило те, що за 3 місяці ми навчилися складати більше ніж 20 видів процесуальних документів ...

Валерія Далебіга

Студентка групи Р-291

Можна здолати все, якщо вірити в майбутнє!

Коли я вступала до коледжу, то мріяла, що буду ходити на цікаві лекції, виконувати практичні роботи, здавати сесії, стояти під аудиторією і думати: чи складу я екзамен; а що буде, якщо не складу?  Усе так і було: захопливі пари, не менш цікаві практичні та всіма "нелюбима сесія".  

Юлія Булаш

Випускниця коледжу

Друже, не вагайся! Ставай одним із нас!

Закінчуючи 11 клас, я перебувала в роздумах щодо подальшого навчання, не могла визначитися, куди піти вчитися і яку професію обрати.  Але на моєму шляху трапився цей чудовий коледж! Довго не вагаючись, я обрала професію маркетолога і жодного разу про це не пожалкувала. Вивчаючи сферу маркетингу, я дізналась багато нового та цікавого, адже навіть для повсякденного життя всілякі "лайфхаки" були дуже корисними.

Вікторія Пісоченко

Випускниця спеціальності "Маркетинг" 2016 року

Коледж став для мене місцем, де я знайшла себе!

Мені дуже приємно поділитись своїм враженням про Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж, де я отримала свою освіту у галузі маркетингу та закінчила з відзнакою.

Вікторія Пальгуй

Студентка групи П-291

З нетерпінням чекаю повернення до коледжу!

Із самого початку 9-го класу я розуміла, що хочу піти зі школи та почати отримувати професійні знання. У мене не виникало питання, в який навчальний заклад я хочу вступити, адже задовго до закінчення школи знала, що навчатимусь у ХКЕПФК.

Чому я прийняла таке рішення? Напевно, провідну роль відіграла моя сестра, яка була студенткою нашого коледжу. Саме вона та її позитивні відгуки підштовхнули мене зробити цей вибір.

Євгенія Усенко

Студентка групи М-291

Непроста це справа – навчання під час війни!

Підкрадається тихенько кінець навчального року, незабаром будуть екзамени, заліки, а потім літо. Уже відчувається вільний час та гарні можливості його провести, та це все згодом.

Але зараз із болем у серці згадую, як старанно і впевнено ми пройшли цей важкий рік разом. Хочеться вийти на подвір'я і кричати: "Ура! Ми впоралися!" Та це не кінець, усе ще попереду, ми маємо показувати всім кожного пережитого дня, які ми сильні, незалежні, розумні, щирі, а головне - ВІЛЬНІ люди.

Яна Вибрик

Студентка групи Т-391

Якісне навчання сьогодні – добробут і стабільність у майбутньому !

Навчання в Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі було для мене задоволенням, а якщо точніше, то надзвичайно корисним задоволенням. Коледж пропонує отримати професії, які відповідають потребам сучасного ринку праці.

Один із найбільших плюсів навчання в нашому коледжі - це якісний фаховий підхід викладачів.

Юлія Силакова

Випускниця коледжу 2014 року

Роки ідуть – теплі спогади лишаються!

Я закінчила ХКЕПФК за спеціальністю «Фінанси та кредит». Обрала цей навчальний заклад тому, що тут є всі умови, щоб стати висококваліфікованим спеціалістом. За час навчання в коледжі я маю тільки гарні спогади. Прекрасні викладачі, які добре розуміються на своєму предметі, завжди йдуть назустріч студенту, допомагають розібратися в складних ситуаціях.