📢 🔊 📢 Увага!!! Вступ без ЗНО та НТМ телефонуй до приймальної комісії - 0981711404. Ласкаво просимо! ☕ ☕ ☕

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ

Марина Богат

Студентка групи ПТ-191

Своїм вибором задоволена!

Усім привіт. Я студентка Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу. Навчаюся на першому курсі за спеціальністю 081Право. Хочу розповісти про моє навчання в коледжі (похвастатися ).

Не можу не згадати мої емоції в перші студентські дні. У перший день навчання прокинулась палка, нестримна цікавість...

Першокурсниця Ганнуся

Студентка групи ПТ-191

Навчаюся в коледжі і вам рекомендую!

Вітаю! Я студентка Херсонського кооперативно економіко-правового фахового коледжу, і пишаюся цим! Зараз я навчаюся на 1 курсі за спеціальністю «Право». Вступила саме в наш коледж з метою здобути якісну освіту.

 З перших днів я була задоволена, що навчання проходить саме так, як було в моїх очікуваннях...

Першокурсниця Юлія

Студентка групи ОМРФ-191

Навчальний заклад вибраний правильно!

Студентські роки - це прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, це доросле життя. Саме цей період є найбільш важливим для здобуття знань, підвищення ерудиції, це пора нових знайомств та міцної дружби на довгі роки.

Свої студентські роки я вирішила пов’язати саме з Херсонським кооперативним економіко-правовим фаховим коледжем. На це мене надихнув мій брат, який теж навчався в цьому коледжі. Його захоплення навчанням та викладачами, його позитивні відгуки підштовхували мене зробити цей вибір...

Єлизавета  Ємельяненко

Студентка групи ОМРФ-191

Мій коледж - моя любов!

Коли я подавала документи до коледжу, дуже хвилювалася, що не зможу пройти відбір та поступити, але коли побачила себе у списку зарахованих, увесь світ всередині мене завмер. Це, напевно, був найщасливіший день у моєму житті.

Пригадую, як вагалася, було складно визначитися із вибором закладу освіти. Але я вдячна своїй сестрі, яка навчалася в Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі та розповіла мені про нього...

Юлія Олійник

Студентка групи ОМРФ-191

Мій перший студентський тиждень!

Нібито тільки учора я побачила своє прізвище в списку зарахованих вступників, і не встигла кліпнути очима, як промайнув перший тиждень навчання… Радість, страх, переживання - усі ці емоції просто накрили з головою, переслідуючи мене до самого 1 вересня. Дуже багато разів я намагалася уявити та порівняти ...

Першокурсниця Ганнуся

Студентка ХКЕПФК!

Такі приємні і особливі - мої  перші студентські дні ...

30 серпня 2023 року для мене був найщасливіший день. Я дізналася, що стала студенткою Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу. Аж не віриться: Я – СТУДЕНТКА!

Відгуки випусників-2023

Спеціальність "МАРКЕТИНГ"

Екскурсія у світ знань: неперевершений початок у коледжі!

Випускники 2023 року спеціальності «Маркетинг» щиро дякують адміністрації  коледжу та усім викладачам за незабутні студентські роки, за отримані знання та вміння, за підтримку і життєвий досвід.

Кіндра Вікторія

Випускниця 2023 року спеціальність "МАРКЕТИНГ"

Відкриваючи двері до майбутнього!

Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в коледжі. Це був цікавий та іноді непростий шлях, особливо зараз, під час війни. Я вважаю, що він значно вплинув на моє особисте та професійне зростання і вірю в те, що коледж відчинив двері в  моє майбутнє ...

Варивода Анастасія

Випускниця 2023 року спеціальність "МАРКЕТИНГ"

Наша незабутня подорож!

Уважність, практичність та креативність – ось ті риси, які нам дарує навчання на спеціальності "Маркетинг" в Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі.

Моє навчання було незабутньою подорожжю. Уже з перших тижнів я разом з одногрупниками ...

Група Т-391

Випускники 2023 року

Шановна адміністрація коледжу та викладачі!

Хочемо висловити величезну вдячність за ваше щире та безкорисливе ставлення до навчання студентів. Ваші знання, ентузіазм та відданість своїй професії вразили нас, і після закінчення коледжу залишать приємне враження в наших серцях та теплі спогади в нашій памʼяті.

Пархомова Ангеліна

Випускниця 2022 року спеціальності « Облік і оподаткування»

У світі, де все залежить від вас та вашого вибору!

Як випускниця Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу я ознайомлена з формулою успіху, де виділила для себе важливий аспект – впевненість. І саме її коледж допомагає розвивати у студентів. 

Ольга Обухова

Студентка групи П-491

Починаємо новий крок до професійного майбутнього!

Вітаю всіх студентів випускників  спеціальності Право з останнім тижнем Виробничої практики. Попереду залік з Виробничої практики та Державний екзамен.

За цей період  проходження практики ми вирішили 80 кейсів у яких були різноманітні завдання. Мене вразило те, що за 3 місяці ми навчилися складати більше ніж 20 видів процесуальних документів ...

Валерія Далебіга

Студентка групи Р-291

Можна здолати все, якщо вірити в майбутнє!

Коли я вступала до коледжу, то мріяла, що буду ходити на цікаві лекції, виконувати практичні роботи, здавати сесії, стояти під аудиторією і думати: чи складу я екзамен; а що буде, якщо не складу?  Усе так і було: захопливі пари, не менш цікаві практичні та всіма "нелюбима сесія".  

Юлія Булаш

Випускниця коледжу

Друже, не вагайся! Ставай одним із нас!

Закінчуючи 11 клас, я перебувала в роздумах щодо подальшого навчання, не могла визначитися, куди піти вчитися і яку професію обрати.  Але на моєму шляху трапився цей чудовий коледж! Довго не вагаючись, я обрала професію маркетолога і жодного разу про це не пожалкувала. Вивчаючи сферу маркетингу, я дізналась багато нового та цікавого, адже навіть для повсякденного життя всілякі "лайфхаки" були дуже корисними.