ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСНИКІВ

Ольга Обухова

Студентка групи П-491

Починаємо новий крок до професійного майбутнього!

Вітаю всіх студентів випускників  спеціальності Право з останнім тижнем Виробничої практики. Попереду залік з Виробничої практики та Державний екзамен.

За цей період  проходження практики ми вирішили 80 кейсів у яких були різноманітні завдання. Мене вразило те, що за 3 місяці ми навчилися складати більше ніж 20 видів процесуальних документів ...

Пархомова Ангеліна

Випускниця 2022 року спеціальності « Облік і оподаткування»

У світі, де все залежить від вас та вашого вибору!

Як випускниця Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу я ознайомлена з формулою успіху, де виділила для себе важливий аспект – впевненість. І саме її коледж допомагає розвивати у студентів. 

Валерія Далебіга

Студентка групи Р-291

Можна здолати все, якщо вірити в майбутнє!

Коли я вступала до коледжу, то мріяла, що буду ходити на цікаві лекції, виконувати практичні роботи, здавати сесії, стояти під аудиторією і думати: чи складу я екзамен; а що буде, якщо не складу?  Усе так і було: захопливі пари, не менш цікаві практичні та всіма "нелюбима сесія".  

Юлія Булаш

Випускниця коледжу

Друже, не вагайся! Ставай одним із нас!

Закінчуючи 11 клас, я перебувала в роздумах щодо подальшого навчання, не могла визначитися, куди піти вчитися і яку професію обрати.  Але на моєму шляху трапився цей чудовий коледж! Довго не вагаючись, я обрала професію маркетолога і жодного разу про це не пожалкувала. Вивчаючи сферу маркетингу, я дізналась багато нового та цікавого, адже навіть для повсякденного життя всілякі "лайфхаки" були дуже корисними.

Вікторія Пісоченко

Випускниця спеціальності "Маркетинг" 2016 року

Коледж став для мене місцем, де я знайшла себе!

Мені дуже приємно поділитись своїм враженням про Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж, де я отримала свою освіту у галузі маркетингу та закінчила з відзнакою.

Вікторія Пальгуй

Студентка групи П-291

З нетерпінням чекаю повернення до коледжу!

Із самого початку 9-го класу я розуміла, що хочу піти зі школи та почати отримувати професійні знання. У мене не виникало питання, в який навчальний заклад я хочу вступити, адже задовго до закінчення школи знала, що навчатимусь у ХКЕПФК.

Чому я прийняла таке рішення? Напевно, провідну роль відіграла моя сестра, яка була студенткою нашого коледжу. Саме вона та її позитивні відгуки підштовхнули мене зробити цей вибір.

Євгенія Усенко

Студентка групи М-291

Непроста це справа – навчання під час війни!

Підкрадається тихенько кінець навчального року, незабаром будуть екзамени, заліки, а потім літо. Уже відчувається вільний час та гарні можливості його провести, та це все згодом.

Але зараз із болем у серці згадую, як старанно і впевнено ми пройшли цей важкий рік разом. Хочеться вийти на подвір'я і кричати: "Ура! Ми впоралися!" Та це не кінець, усе ще попереду, ми маємо показувати всім кожного пережитого дня, які ми сильні, незалежні, розумні, щирі, а головне - ВІЛЬНІ люди.

Яна Вибрик

Студентка групи Т-391

Якісне навчання сьогодні – добробут і стабільність у майбутньому !

Навчання в Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі було для мене задоволенням, а якщо точніше, то надзвичайно корисним задоволенням. Коледж пропонує отримати професії, які відповідають потребам сучасного ринку праці.

Один із найбільших плюсів навчання в нашому коледжі - це якісний фаховий підхід викладачів.

Юлія Силакова

Випускниця коледжу 2014 року

Роки ідуть – теплі спогади лишаються!

Я закінчила ХКЕПФК за спеціальністю «Фінанси та кредит». Обрала цей навчальний заклад тому, що тут є всі умови, щоб стати висококваліфікованим спеціалістом. За час навчання в коледжі я маю тільки гарні спогади. Прекрасні викладачі, які добре розуміються на своєму предметі, завжди йдуть назустріч студенту, допомагають розібратися в складних ситуаціях.

Відгук мами студента

Однозначно рекомендую!

Не відкрию секрет: коли дитина підходить до вибору професії, ми - батьки, хвилюємося не на жарт. Та і як не хвилюватися? З висоти свого життєвого досвіду ми розуміємо, як важливо обрати не лише модну чи популярну професію, а й прибуткову, з якою можна бути впевненим у фінансовому добробуті своєї дитини

Студентка N

Тимчасово в окупації

Незважаючи ні на що - разом із ХКЕПФК!

Привіт, майбутній студенте! Якщо ти стоїш перед вибором, який відкриє двері в нове життя, то хочу тобі допомогти. Я поділюся своїми враженнями після двох років навчання в нашому коледжі.

Гуменюк Вікторія

Випускниця 2022 року, спеціальність «Право»

Відгук-спогад про студентське життя

Ви пам’ятаєте свої дитячі мрії?   Мрія – це ідеальний проєкт життя, без якого важко створити щось, дійсно, важливе і значуще.  Так і я, навчаючись у 5 класі, написала собі листа у майбутнє про  мрії. Цього листа я знайшла рівно через 5 років ...

Лисенко Данило

Студент групи П-292

Нове місце - нове життя

Колись, закінчуючи 9-ий клас, я тільки і думав про те, як здам останні підсумкові контрольні роботи і нарешті, за 9 років монотонного шкільного навчання, зможу «вдихнути» нового досвіду, цікавого і дорослого життя ...

Білик Артем

Студент групи О-391

Я дуже задоволений вибором навчального закладу!

Дуже радий що закінчую саме цей коледж!
Атмосфера дружня, викладачі  завжди готові прийти на допомогу і декілька разів пояснити матеріал ...

Кондратьєва Наталія

Менеджер з розвитку та підтримки продуктів та послуг Департаменту корпоративних продуктів та розвитку бізнесу  АТ «Райффайзен банк»

Команда починається з директора!

Зараз , як ніколи розумієш що ти насправді любиш в житті , чим дорожиш , і за що вдячний.

Кравченко Діана

Маркетологиня-дизайнерка

Рекомендую вступати до даного навчального закладу без жалю!

   Хочу поділитися враженнями, як випускниця 2022 року Херсонського кооперативного економіко -правового фахового коледжу, спеціальності «Маркетинг».

Катерина Макуха

Студентка групи П-292

Про свій вибір не шкодую!

   Я навчаюся в Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі, і завжди говорю про це з гордістю.  Життя мого коледжу завжди було насичене різними подіями, позанавчальними заходами, де кожен міг знайти щось відповідне до своїх інтересів...

Лілія Скапа

Студентка групи М-291

Рідний коледже, спасибі!

   Я студентка Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу, навчаюся на другому курсі спеціальності «Маркетинг».

     Будучи школяркою, я мріяла про студентське життя, особливо коли бачила, як навчається моя старша сестра. Вона теж була студенткою нашого коледжу...

Дарина Таран

Студентка групи М-391

Коледж - це моя любов...

  Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо

Гурт «Бумбокс»

     За свої 17 років мені довелося бачити, відчувати та переживати багато подій і ситуацій. І за кожну я вдячна долі, бо вмію любити і цінувати. Чи не найбільшою моєю любовʼю є коледж...