Маркетинг – це мільйон і одна річ,

 які ти робиш, щоб допомогти продати продукт

 Боб Зак

 

 

    До студентів другого і третього курсу на заняття завітала випускниця 2022 року спеціальності «Маркетинг» – Діана Кравченко. Ще нещодавно вона, як і інші студенти коледжу, слухала виступи успішних випускників і мріяла поєднати свої креативні навички з професією, яку вона обрала. Наразі, Діана продовжує навчання у вищому навчальному закладі на третьому курсі за спеціальністю «Маркетинг» і крім цього, закінчує заочне навчання на другій спеціальності нашого коледжу «Фінанси, страхування та банківська справа». Водночас вона проходить багато пізнавальних курсів на різних освітніх платформах, читає книги з маркетингу, менеджменту, психології та займається саморозвитком.

   Окрім навчання, дівчина захоплюється діджитал-дизайном. Її основний напрям-створювати рекламні креативи на замовлення для просування товарів  та послуг різних фірм.

Отримавши у коледжі  високий рівень знань та вмінь у сфері  маркетингу, у свої 19 років, Діана вже сама працює із клієнтами та  створює власні творчі проєкти.

 

 

   Зустріч із дизайнеркою-маркетологинею виявилася дуже цікавою та корисною для студентів. Діана розповіла про маркетинг у креативах, його особливості,  на що варто звертати увагу при розробці проєкту, чого не варто робити, які кольори обирати, якими сервісами та інструментами користуватися при створенні рекламних креативів та багато іншого. На прикладах Діана показала, через що проходить дизайнер на різних етапах створення реклами і наскільки важливе спілкування з клієнтами, аргументовані відповіді та етичність до споживачів у її роботі.

   Звернула увагу випускниця й на те, що потрібно завжди відслідковувати дії  своїх конкурентів, а постійний аналіз ринку забезпечить своєчасне реагування на зміни навколишнього середовища та розширить можливості для власного  розвитку.

 

 

   В кінці зустрічі Діана продемонструвала свої роботи,  аргументуючи їх стиль, поєднання кольорів, вибір шрифтів тощо. Для більшості студентів, виступ Діани став своєрідною хвилею мотивації для власного розвитку у майбутньому.

   Ми дуже вдячні адміністрації коледжу, викладачам та  усім випускникам за  організацію таких теплих та мотивуючих зустрічей, з яких ми дізнаємося багато чого нового за фахом  та розуміємо, що маркетинг – це не просто фах, який ми обрали, а це улюблена справа всього нашого життя, яка розкриває творчий потенціал, надихає, мотивує до саморозвитку  та відкриває безліч професійних можливостей.    

Світлана КОЗЛОВСЬКА, студентка групи М-291

Ірина ЯШИНА, викладач