ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ПРАВОЗНАВЦІВ «ФЕМІДА» .

 

 

   15 вересня відбулося чергове засідання  клубу правознавців  «Феміда», на якому було представлено та обговорено фільми, які дивляться юристи.

   На  засідання до нас завітала випускниця коледжу спеціальності « Право» Василенко Анастасія. Дівчина розповіла, що після проходження виробничої практики їй запропонували роботу в Херсонському міському суді Херсонської області. Вона поділилася з нами особливістю роботи в суді, розповіла, які фільми полюбляє дивитися у вільний від роботи час. Також порадила всім присутнім студентам ніколи не здаватися та йти до своєї мети наперекір усім труднощам.

   Студенти разом із гостею обговорювали питання впливу кіно та літератури на формування особистості людини, на вибір її професії.

   Безумовно, кінематограф впливає на людей! Література і кіно сприяють розвитку інтелекту, уяви та формуванню світогляду.

   Кожен із нас має улюблений  фільм або цікаву книгу, які можемо дивитися або перечитувати декілька разів, і вони ніколи нам не набридають. Детективи займають 7 місце у топ-10 найпопулярніших жанрів кіно. Захоплюючий сюжет, заплутана історія, вбивство або викрадення, непередбачуваний фінал – дозвілля для юристів. Саме цей жанр також сприяє логічному мисленню, так як разом із персонажем або актором кіно, що розслідують справу, ми можемо брати участь у заплутаних справах, разом з тим ще й робити припущення, шукаючи можливі варіанти їх розкриття.  Наприкінці ж можна перевірити свої здогадки, чи дійсно вони були правильними. Більшість із нас розуміють, що саме жанр детективу впливає на розвиток дедуктивних знань. Учасниками засідання було згадано серіал про знаменитого Шерлока Холмса,  котрий прославився своїми дедуктивними методами і не залишає глядача байдужим та залучає до ведення розслідувань. Перегляд детективів та кримінальних драм дає змогу зрозуміти структуру влади та сучасні ідеї навколо злочинності. Історії про беззаконність дають можливість зрозуміти певну культуру, норми та цінності.

 

 

   Зокрема, фільми та серіали дозволяють досліджувати темні сторони людства з безпечної відстані, і вони приносять важливий елемент – природне прагнення до справедливості. Глядачі емоційно захоплюються і хочуть, щоб тих, хто порушив закон, хто посягнув на права та свободи інших людей, спіймали та покарали. Переглядаючи безліч фільмів про злочини та про несправедливість, обсерватори плекають в собі бажання встановити правду, забезпечити справедливість та законності. Як наслідок: потенційний позитивний вплив на суспільство може бути величезним.

   Пропонуємо вам для перегляду наступні фільми:

  1. «Адвокат диявола».

  2. «Сім».

  3. «Форс-мажори».

  4. «Юристи Бостона».

  5. «Суддя».

  6. «Краще дзвоніть Солу».

  7. «Адвокат на Лінкольні».

 

 

Думаю, що кожен присутній на засіданні відкрив для себе щось нове та ще більше захотів опанувати юридичну сферу!

                                                              Студентка групи П-491

                                                         Тетяна СЕРГІЄНКО

                                                                              Викладач Світлана АППАЗОВА