ВСТУП ДО ФАХУ ЗАВЕРШЕНО – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ ВИЗНАЧЕНО!

 

   Тиждень навчальної практики «Вступ до фаху» у студентів другого курсу завершився, а позитивні враження та стійка мотивація до навчання і професійного успіху залишилися. І цьому сприяли цікаві зустрічі з  юними випускницями коледжу, лекційні та практичні заняття з викладачами та приємна атмосфера навчання за дистанційними технологіями.

 

 

   У світі, де кожен крок важливий на шляху до професійного успіху, існують особистості, які завдяки своїй наполегливості, цілеспрямованості та відкритості досягають вражаючих результатів ще у зовсім юному віці.

   Зустріч з випускницею 2022 року Діаною Кравченко (спеціальність «Маркетинг» (денна форма) та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (заочна форма))  була дуже насиченою, адже Діана ділилася досвідом у діджитал-маркетингу. Вже під час навчання у коледжі, її сміливі ідеї та талант до креативності викликали зацікавленість викладачів та однокурсників. Зараз вона здобуває повну вищу освіту за спеціальністю «Маркетинг», а також створює рекламні креативи на замовлення для різних видів бізнесу та цільових аудиторій.

    Діана Кравченко є майстринею своєї справи, досліджує рекламний креатив, діджитал-дизайн. Її успіх – це нагадування про те, що ніколи не рано зробити перший крок на шляху до своєї мрії.

 

 

   Іноді історії успіху стають відмінним джерелом натхнення для молодих професіоналів, які ступають на стежку своєї кар'єри.  Однією з таких історій є зустріч із нашою випускницею Пісоченко Вікторією (спеціальність "Маркетинг", 2016 р), яка відразу після закінчення коледжу пішла працювати на велике підприємство і за короткий час очолила відділ маркетингу.

 

 

   Сьогодні Вікторія визнаний експерт із SMM та особистого бренду, наставник з просування експертів вузьких ніш, фахівець, який має значний досвід у створенні успішної сторінки Instagram. Вона продовжує розвивати свої навички та досліджувати нові можливості у цій галузі. Її успіх – це результат невтомної праці, самовдосконалення та великого прагнення досягати нових вершин.

   Історія успіху Пісоченко Вікторії – це свідчення того, що немає меж для тих, хто готовий навчатися та прагне досягати своїх цілей. Вона показує, що навіть зі стартової позиції помічника маркетолога можна піднятися на вершину успіху у світі маркетингу!

   Історії успіху випускниць – це натхнення для майбутніх  професіоналів, які шукають свій шлях у світі бізнесу та маркетингу.

   Приємно, що випускники коледжу діляться  своїм досвідом зі студентами  навіть у такий складний час,  коли заняття вимушено проходять в онлайн режимі, а ми об’єднуємося заради того, щоб мотивувати один одного, підтримувати.

   Коледж – це місце можливостей, де кожен обирає свій шлях до професійного успіху. Це місце, куди кожен випускник  обов’язково із вдячністю повернеться, щоб поділитися своєю історією з тими, хто тільки починає будувати свою кар’єру, створюючи власну формулу успіху.

   Попереду цікаві заняття, адже маркетинг – це захоплююча подорож для тих, хто  наполегливий, креативний, прагне здобути нові знання та успішно розвиватися  у світі бізнесу. 

 

 

Мацьоцька Вікторія, група М-291

Ірина Яшина, викладач

Циклова комісія маркетингу, підприємництва

              та ресторанного обслуговування