На цьому тижні  експертами Бізнес -школи Херсонського кооперативного економіко-правового  коледжу стали неймовірні гості: переможниця конкурсу дитячих стартапів, засновниця фундації «Літаючі рюкзачки» Кіра Сухобойченко та  Майк Роббінс, Оperations Controller, IBM Co, Sweden.

    Наші гості  розповіли, як цілеспрямовано йти до своєї мети,  знаходити друзів в інших країнах, не боятися спілкування, цінувати людей, допомагати іншим і не соромитися вчитися навіть на своїх помилках. 

     Кіра - лідер за покликанням. Їй не лише належить ідея про те, як зробити шкільний рюкзак легшим, а і створення цілого руху однодумців, допомога дітям України, cпівпраця з такими компаніями як Samsung, MBank, Orange.

    Як це вдалося? - Гостя поділилася такою думкою: «Не треба боятися діяти, брати участь в конкурсах, проектах, адже їх зараз пропонується безліч. Нічого поганого не трапиться, якщо ви не виграєте, але, все одно, набудете досвід, який точно допоможе наступного разу втілити у життя вашу мрію. Навіть тоді, коли щось не вдається, і опускаються руки, варто спробувати іще  раз. Удача посміхається наполегливим!»

    Майк Робінс розповів, що шлях до вдалої комунікації лежить через вивчення мови. Дуже часто люди, працюючи в міжнародних компаніях, докладають значних зусиль для того, щоб навчитися не просто слухати, а чути і розуміти один одного.

    Так звані «комунікативні помилки» утруднюють спілкування, заважають в переговорах, перешкоджають можливості обґрунтовано довести свою думку. Не зважаючи на те, що ми живемо в еру штучного інтелекту, людську здатність співчувати і відчувати співрозмовника важко недооцінити. 

    Також наш гість порадив розвивати вміння працювати в команді: «Егоїзм - нижче! За кожним успіхом стоїть командна робота, - стверджує Майк, - Звісно, якщо ви хочете, щоб ваша праця була визнана, визнавайте внесок інших членів команди, будьте вдячними за їх внесок, і вони зроблять те ж саме для вас!»

 

    Дорогі друзі, саме освіта дає можливість впевнено відчувати себе в суспільстві. Освіта - це про вміння запамʼятовувати, систематизувати, аналізувати інформацію і робити висновки! Не можна недооцінювати ці навички! Здобувайте освіту, практикуйте та реалізуйте задумане для мирного, щасливого і заможного життя!

 

Дякуємо за допомогу в проведенні  цієї зустрічі  ОРZZ (Oрганізацію Профспілок Польщі) 


               Ірина Качуровська
               Вікторія Гуляєва

 

 

Приєднуйтеся до нашої Бізнес-школи