Спілкування з фахівцем-практиком є безцінним)))

    Над методичною проблемою коледжу педагогічний колектив працює постійно. А як інакше? Вона надзвичайно актуальна в будь-який час - «Тісна співпраця коледжу з роботодавцями - ефективний засіб формування фахових компетентностей конкурентоспроможних фахівців». Саме тому практично кожного тижня відбуваються зустрічі, тренінги, майстер-класи з роботодавцями, випускниками коледжу.

    Нещодавно студенти коледжу мали можливість зустрітися і поспілкуватися з начальником Департаменту особистого страхування  ПрАТ «СК «РЕСПЕКТ» Людмилою Гедзур.

    Під час зустрічі Людмила Миколаївна розповіла про страхову компанію, адже це подальше місце практики та працевлаштування випускників! Студенти почули змістовні відповіді на свої запитання:

  • Як війна позначилася на роботі страхової компанії? Що було найскладнішим?

  • Як відбувається зміна в пріоритетах страхових продуктів, які зараз більше цікавлять українців?

  • Як часто юридичні особи купують страхові продукти (соціальні пакети)?

  • Що необхідно зробити на рівні держави, щоб ринок страхування вийшов на європейський ринок?

    Під кінець зустрічі Людмила Гедзур наголосила, що студенти можуть поєднувати навчання з роботою і вже зараз почати заробляти свої перші гроші зі страховою компанією.

    Ми вдячні Гедзур Л.М. за цікаву презентацію та готовність відповідати на численні запитання.  Ця зустріч надихнула багатьох студентів різних спеціальностей розглядати можливості страхування як важливий елемент їхнього фінансового плану.

Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін