22 травня 2023 року до студентів спеціальності «Облік і оподаткування» завітала Осоченко Аліна, випускниця 2019 року.  Після закінчення коледжу вона відразу працевлаштувалася  бухгалтером у ІТ компанії, в якій працює і зараз. Під час зустрічі Аліна звернула увагу студентів на те, що знання які вона набула у коледжі стали їй у нагоді не тільки при працевлаштуванні, а й під час  навчанні  в університеті: знання спеціалізованих бухгалтерських програм, податкової системи.

   Наразі Аліна працює дистанційно. Саме визначає час своєї роботи, найголовніше щоб все було своєчасно оформлено. Адже робота бухгалтером – це велика відповідальність.   Аліна дала важливу пораду студентам: «Свою роботу треба виконувати своєчасно, не відкладаючи на потім, важливо вміти планувати свій час. Це один із необхідних важливих навиків, яким повинен оволодіти майбутній фахівець бухгалтерського обліку і який дуже цінують роботодавці!»

 

 

   Також Аліна звернула увагу на важливість вивчення іноземної мови і одержання вищої освіти. Роботодавець при прийнятті на роботу поставив умову – обов’язково отримати вищу освіту. Сучасному роботодавцю потрібні працівники, які мають бажання розвиватися і вчитися.

 

   Бажаємо Аліні успіхів і просування по кар'єрній сходинці, адже знаємо, що незабаром Аліну чекає  ще більш відповідальна ділянка роботи! Так тримати! Бухгалтерія – це  серце кампанії, бухгалтер – це маг цифр! Чи кожному це під силу?

 

Опрятна Марина