ДОСВІД – ЦЕ ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

 

   До студентів другого курсу на заняття завітала Дар'я Попович – випускниця 2022 року спеціальностей «Маркетинг» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

   Начебто, випускниця тільки-но навчалася у Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі, але вже сьогодні, у свої 19 років вже ділиться досвідом зі студентами спеціальностей «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Підприємництво та торгівля», «Готельно-ресторанна справа».

 

 

   Як розповіла Дар'я, коли вона хотіла піти навчатися саме в цей коледж, вона не розуміла, що таке маркетинг, але кваліфіковані та доброзичливі викладачі дали змогу зрозуміти їй його сутність, а також поринути  у маркетингову діяльність. Пізніше, коли дізналася, що можна обрати ще одну додаткову спеціальність на заочній формі, то задумалася над спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Були сумніви щодо того, як поєднати одразу дві спеціальності у навчанні, Дар'я була відмінниця з маркетингу, тому вона не хотіла лишатися цього. Навчання було під силу Дар'ї, вона добре навчалася і встигала, тому що в коледжі все влаштовано для зручного і якісного навчання, головне хотіти вчитися і вірити у себе.

   Ще під час карантину, студентка склала власний бізнес-план  на дисципліні «Основи підприємництва», який надихнув створити свій бізнес у майбутньому. Саме під час навчання у коледжі, Дар'я писала статті, вела сторінку коледжу в Instagram, а також був досвід з веденням сторінки Instagram магазину одягу, робила гарні прайси на замовлення.

    Почала цікавитися пошиттям нижньої білизни, пройшовши курси швачки і потроху починала реалізувати свій бізнес-план.І це все у 17 років. Однак, така завантаженість, навчання, додаткова робота, бізнес  – це занадто навіть для дорослої людини, а тим паче для такої ще зовсім юної. Тому Дар’я зрозуміла, що потрібно обирати і вибір було зроблено на користь навчання. Окупивши усі інвестиції, Дар’я закриває бізнес і продовжує свій розвиток у навчанні, реалізуючи себе у різних напрямах позаурочної роботи. За 3 роки навчання у коледжі у Дар'ї є  2 спеціальності, які корисні у житті, свідоцтво швачки та  досвід ведення бізнесу, а також вона отримала сертифікат із флористики.  

   Випускниця змушена була виїхати з м. Херсону через постійні обстріли і тимчасово проживати у м. Одеса. Тож там і знайшла університет, у якому сподівалася продовжити навчання на третьому курсі і отримати таке ж гарне ставлення як у коледжі. Але, на жаль, не судилося. Навчання було не якісним, викладачі практично не проводили заняття, і навіть були прояви академічної недоброчесності зі сторони навчального закладу. Тож Дар'я змушена була забрати документи і шукати щось інше. Наразі  вона живе у Луцьку, де знайшла  роботу у косметичному магазині, який працює на ринку вже 20 років. Не довго думаючи, подала документи до Полтавського університету економіки та торгівлі на спеціальність «Маркетинг». І  приємно вражена, навчання їй подобається. Зручно навчатися і поєднувати з роботою навчання. Все дуже якісно, чесно, законно.

   Нам, студентам, було цікаво послухати про такий досвід, який мотивує рухатися до того, чого так хочеш. У житті не буває все без негативу, і саме Дар'я розповіла про це, і, найголовніше, що невдачі не зупинили, а навпаки, додали сил такій ще зовсім юній дівчині. «Треба  брати усі можливості, які дає тобі життя, тому що всьому свій час, з яким ми стаємо розумнішими, впевненішими» - підсумувала випускниця.

 

 

МИ ДЯКУЄМО АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ВИКЛАДАЧАМ КОЛЕДЖУ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ЦІКАВОЇ ТА МОТИВУЮЧОЇ ЗУСТРІЧІ!

Студентка спеціальності «Маркетинг»

Мацьоцька Вікторія, група М-291

Циклова комісія маркетингу, підприємництва

              та ресторанного обслуговування