ДОСЛІДЖУЄМО ГАРБУЗОВІ ТАЄМНИЦІ.

«Коли ви вивчаєте щось нове, ви

 не тільки отримуєте знання,

 але і розширюєте свій світогляд»

 Джон Коттер

    На перший погляд, гарбуз може здатися звичайним овочем, який часто асоціюється з осінніми святами та кулінарними експериментами. Проте, мало хто знає про багатий спектр корисних властивостей гарбуза. Тож учасники гуртка "Професіонал-плюс" під керівництвом  викладача Снігової Ірини Андріївни дослідили більш детально інформацію про цей унікальний продукт.

    Гарбуз є символом осені і хто ж як не маркетологи, підприємці та ресторатори розуміють, що саме завдяки цьому овочеві можна не лише задовольнити потреби споживача у корисності та смаку, а й використати  гарбуз у рекламі з метою активізації торгівлі та приверненні уваги покупців.

    Ведучою заходу була Сазонова Єлизавета, студентка спеціальності «Маркетинг», яка  взяла найбільш активну участь у даних дослідженнях.

    Гуртківці акцентували увагу на смакові якості гарбуза, на його лікувальні властивості, демонструючи матеріал про  вітаміни та мінерали, що містяться у ньому. Виявившись не лише смачним, але й корисним продуктом, гарбуз стає справжньою знахідкою для тих, хто прагне підтримувати своє здоров'я. Вміст вітамінів сприяє загальному підвищенню імунітету, а антиоксиданти допомагають боротися зі стресом та запобігають передчасному старінню.

    Але це ще не все – проведене дослідження  також  підтверджує можливість застосування гарбуза у косметології. Його роль у догляді за шкірою є очевидною, він має  здатність зробити шкіру людини м'якою та здоровою.

    Гуртківці не тільки ретельно дослідили якості гарбуза, але й розглянули його використання у різних культурних традиціях, розкриваючи цікаві факти та звички народів. Ознайомили присутніх із історією походження свята Хелловін, яке є важливою частиною американської та західної культури. Поділилися прикладом того, як саме свято відзначається в різних регіонах та країнах. Без уваги не залишилася наша українська культура. Ведуча розповіла присутнім історію весільної обрядовості в Україні та чому саме гарбуз дівчата давали на відмову. Наша культура виявилася настільки неймовірною та цікавою, що всі присутні були вражені такими традиціями.

    Звичайно не обійшлося й без ресторанного світу. Присутні познайомилися із різноманіттям страв, які можна приготувати з гарбуза. Гуртківці продемонстрували кілька рецептів, які є простими у приготуванні та, найважливіше, дуже смачними й корисними.

    А на завершення заходу для присутніх були підготовлені цікаві загадки про овочі, які усі охоче відгадували, внаслідок чого утворилася приємна та захоплива атмосфера, що сприяла веселому настрою та згуртуванню учасників.

    Наш коледж – це не лише стіни, споруда,  це дух, який пронизаний теплом, дружбою, взаємодопомогою та підтримкою. Це місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Адже заходи, які дуже часто проводять у коледжі,  згуртовують, дають можливість дізнаватися більше, а в подальшому  – використовувати отримані знання та вміння  у професійній кар’єрі.

 

ХЕРСОНСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ – МІСЦЕ, ДЕ ПОЄДНАНІ ЗНАННЯ, ВМІННЯ ІЗ ТЕПЛОМ, ВЗАЄМОДОПОМОГОЮ ТА ПІДТРИМКОЮ!

 

Єлизавета САЗОНОВА,

студентка спеціальності «Маркетинг»

Ірина ЯШИНА,

 викладач фахових дисциплін