РЕЦЕПТ НАТХНЕННЯ: ВІД КОЛЕДЖУ – ДО ВЕРШИН УСПІХУ!

«Постійне прагнення бути кращим є обов’язком людини.

Це вже винагорода. Все інше в Божих руках»

Магатма Ґанді

    Важко залишатись продуктивним і знаходити сили, коли  у нашій країні війна, і всі ми щоденно стикаємося зі складними випробуваннями.  Нині студентам нелегко знайти мотивацію для навчання, розвитку та просто рутинних справ. Перебуваючи у таких умовах, вони стикаються з неймовірно важкими викликами, які все більше зменшують їх мотивацію та надію на «світле» майбутнє. Аби повірити у свої можливості та відновити віру студентам Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу допомагають викладачі, випускники, які діляться власним  практичним досвідом, корисними професійними й життєвими порадами, настановами.   Недаремно у свій час Колін Пауелл зазначив: "Можливості не випадкові. Завжди слід вірити в успіх, працювати наполегливо і використовувати кожен досвід для досягнення поставленої мети".

 

    Нещодавно до майбутніх фахівців спеціальності «Маркетинг» завітав випускник коледжу  Тимур Медведєв, який поділився своїм «рецептом» мотивації, натхнення та саморозвитку. Зустріч стала неабияким джерелом натхнення для молоді. Вона принесла не лише цінні поради, а й поглибила розуміння того, як досягти успіху у власному житті, не втрачаючи при цьому віри. Тимур  –  гордість коледжу, він має неабиякий професійний досвід, працював на посадах директора магазину, менеджера з персоналу, менеджера з маркетингу, наразі – керівник електронної комерції ТМ «Кібернетики». Завдяки своїй енергії та наполегливості, Тимур досяг вражаючих успіхів. Його історія є чудовим прикладом того, як правильна освіта та відповідна мотивація можуть «відкрити двері» до великих можливостей у сучасному світі бізнесу.

    Зустріч розпочалася з розмови про труднощі в роботі, які зустрічаються на шляху. "Легко не буває нікому", – наголосив Тимур, підкреслюючи те, що кожен повинен бути готовим до життєвих викликів.

    Однією з ключових порад, яку Тимур дав учасникам зустрічі, було уникати витрат на дорогі курси та знаходити й використовувати безкоштовні ресурси для освоєння нових навичок. "Важливо знайти в собі те, що вам подобається", – підкреслив він. 

    Також Тимур наголосив на важливості постійно розвивати мозок та читати книги. "Читайте книги – це тренд", – додав він. "Я багато порад знайшов у книгах і впроваджував ідеї у свою діяльність". Випускник коледжу рекомендував обирати книги за власними інтересами та використовувати правило "20 сторінок": якщо книга не зацікавила протягом перших 20 сторінок, можна переходити до іншої. 

    Він розповів, що  постійно стикається з емоційним вигоранням, особисто його мотивують нові звершення, йому подобається досягати певних результатів, бути в нових обставинах, розвиватися.  Тож його порада у тому, що під час вигорання необхідні кардинальні зміни і внесення нового у життя. Дуже важливо ставити собі виклики та челенджі: "Стабільність – набридає".

    Студенти активно ставили запитання Тимуру, натхненні його історією успіху та порадами.  Наприклад, відповідаючи на питання щодо формування ефективної команди, Тимур підкреслив важливість правильного підбору працівників, щоб вони один одного доповнювали. "Команда – це як борщ, який кожен готує по-різному", – зауважив він. "Якщо у вас у команді різні, але якісні інгредієнти, то ви досягнете бажаного результату".

 

    Відповідаючи на запитання студентів щодо необхідності подальшого навчання, відповідь Тимура була однозначною: ТАК, ВЧИТИСЯ ПОТРІБНО! Він наголосив на тому, що отримання повної вищої освіти є ключовим елементом для досягнення успіху та отримання якісної роботи в сучасному світі. Незважаючи на те, що ринок праці швидко змінюється, освіта залишається важливою складовою успіху. Вона допомагає людям розвивати необхідні навички, критичне мислення та аналітичні здібності, які необхідні для реалізації власного потенціалу та досягнення професійних цілей. Успішний випускник закликав студентів розглядати НАВЧАННЯ ЯК ІНВЕСТИЦІЮ У СВОЄ МАЙБУТНЄ. Він підкреслив, що отримання якісної освіти не лише розширює можливості для здобуття роботи, але й впливає на їхнє особисте та професійне зростання. Таким чином, за словами Тимура, освіта є важливим інструментом для досягнення успіху та реалізації своїх амбіцій у сучасному світі.

    Студенти висловлюють вдячність адміністрації та викладачам коледжу за організацію таких зустрічей, завдяки яким  набувають не лише професійного досвіду, але й отримують життєві поради, які мотивують до навчання, самовдосконалення та розуміння того, що навіть у складних ситуаціях можна знайти світло і впевнено крокувати вперед.

 

“Навчання – це вогник, який запалюємо у собі, а Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж  –  це місце, де цей вогник перетворюється на світло МАЙБУТНЬОГО”

 

Ластовецька Анна, Олефір Єва,

  Сазонова Єлизавета,  Скапа Лілія,

Усенко Євгенія, студентки спеціальності «Маркетинг»

Яшина Ірина, викладач маркетингу